Przewóz dużych i nieporęcznych rzeczy stanowi poważny problem? Nie musi tak być. Nasza Firma oferuje bezpieczne i ekspresowe Usługi transportowe. Oferujemy swoje Usługi zarówno przy przeprowadzkach, jak i innych rodzajach działań wymagających czynności transportowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje klientów. Działamy na szerokim polu. Oferujemy swoje Usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Nie jest dla nas problemem Transport rzeczy do innego miasta, czy też realizacja bardziej skomplikowanych zadań, jeśli tylko posiadamy do konkretnego zlecenia wystarczające warunki.


Wachlarz naszych usług może już się zacząć od procesu zapakowania przedmiotów. Nasza ekipa dokładnie i fachowo wykona to zadanie, żeby klient mógł mieć pewność, że jego przedmioty zostaną odpowiednio zabezpieczone. Posiadamy wszelkie niezbędne ku temu środki - niezależnie od tego, czy mamy zapakować mosiężny stół, czy porcelanowe figury. Nasi fachowcy mogą też w bezpieczny sposób przenieść rzeczy do firmowych pojazdów. Zachowają przy tym należytą ostrożność i profesjonalizm. Jeżeli klient zdecyduje się samemu zapakować produkty, to będzie mile widziane, jeśli wyraźnie oznaczy pakunki zawierające mniej solidne przedmioty (szkło, ceramika itp.). Pozwoli to naszym pracownikom zachować szczególną ostrożność przy przenoszeniu tych rzeczy.


Wszystkie nasze środki transportu są w pełni sprawne technicznie, oraz posiadają wystarczająco dużo miejsca, żeby pomieścić cały ładunek. Transport wcześniej dokładnie planujemy, dzięki czemu wiemy jaka ilość pojazdów będzie nam potrzebna do wykonania powierzonego zlecenia. Klient nie musi więc się martwić, że coś z jego rzeczy nie zostanie przewiezione. Wszystkie przedmioty zostaną tak ułożone wewnątrz pojazdu, żeby nie były narażone na wstrząsy i nie zmieniały swojego położenia w trakcie transportu. Nasi kierowcy mają duże doświadczenie i posiadają niezbędne uprawnienia do kierowania konkretnymi pojazdami.


Na życzenie Klienta umowa będzie obejmowała również rozładunek i rozpakowanie przedmiotów na miejscu. Jako profesjonalna Firma transportowa jesteśmy świadomi pełnej odpowiedzialności za powierzone nam przedmioty. Zawsze stosujemy wszystkie dostępne zabezpieczenia, żeby żaden z przedmiotów nie uległ jakiemukolwiek uszkodzeniu. Zatrudniamy jedynie profesjonalnych i doświadczonych pracowników. Dokładamy również wszelkich starań, żeby przeprowadzka, czy też Transport przedmiotów przebiegał szybko i bezproblemowo. Warto zaufać jakości usług, które oferujemy – zapraszamy!